Talent Management Center International

Tel: +420 241 410 902
Mob: +420 605 811 547
+420 605 147 622
napište nám

CZE | ENG

Vítejte v Talent Management Center International!

Velký nedostatek a urgentní potřeba vysoce kvalifikovaných lídrů, manažerů a specialistů ve všech oborech vyvolává ve společnostech potřebu dlouhodobě podporovat strategický rozvoj pracovníků na různých úrovních.

Společnost Talent Management Center International, spol. s r.o. (TMCI) poskytuje společnostem profesionální a efektivní podporu během celého procesu „talent managementu“. Pomáháme vám starat se o to nejcennější, co máte ve vaší společnosti a tím je lidský kapitál, respektive skupina vytipovaných talentů.

Neustále přicházíme s inovativními myšlenkami a novými řešeními, která jsou založena na individuálním přístupu ke klientům. Projekty jsou pro vás důsledně šity na míru na základě vašich reálných potřeb. Úzce spolupracujeme s našimi zahraničními partnery v této tak důležité disciplíně.

Prestižní mezinárodní konzultační společnosti charakterizují následující minimálně pětileté období v rámci střední a východní Evropy, nevyjímaje Českou republiku, jako období maximální péče o talenty na všech úrovních. Talent management musí tedy jasně být strategickou prioritou v každé firmě.